Ще один буковинець став нардепом

Новини Чернівців / політика, влада
3 809
0
Ще один буковинець став нардепом

Центральна виборча комісія визнала обраним та зареєструвала народного депутата Івана Мирного. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Зазначимо, Верховна Рада України своєю постановою достроково припинила повноваження народного депутата України Ігоря Прасолова, обраного в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі від Партії регіонів.

"Комісія визнала обраним та зареєструвала народного депутата України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Івана Мирного, 1954 року народження, освіта вища, народного депутата України, проживає в місті Києві, члена Партії регіонів, включеного до виборчого списку Партії регіонів під №79", - йдеться в повідомленні ЦВК.

Верховна Рада України (ВР) проголосувала "за" позбавлення депутата від Партії регіонів Ігоря Прасолова його депутатського мандата 11 січня.

Нагадаємо, 20 грудня 2012 року колишній заступник начальника УМВС у Чернівецькій області Іван Мирний отримав звання генерала.

Іван Мирний був народним депутатом попереднього скликання. Відомий тим, що “кришував” бізнес Фірташа на Буковині. А коли майбутній “патрон” потрапив до СІЗО, його звідти витягнув начальник УБОЗу Іван Мирний. Також тоді було закрито кримінальну справу проти Дмитра Фірташа – із невідомих причин.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм