У Вижниці на центральній площі в рамках масового колядуваня відбувається свято гуцульського чаю. На святі представлені близько 20 рецептів травяних чаїв, які настоюють на карпатських травах. Як розповіла народна травознавиця Олена Клим з міста Вижниця, збирати та готувати травяні чаї її навчила мама.
- Завдяки травам можна вилікувати різні жіночі та чоловічі захворювання, також онкологічні хвороби, нервові захворювання, депресію - каже Олена Клим.
На святі безкоштовно пригощають різноманітними рецептами чаїв, а також учасники діляться між собою рецептами приготування чаїв та продають трави.
Відвідувачам пропонують пити чай у глиняній посудині, адже саме в таких горнятках зберігаються смакові якості чаїв. Також травознавці пояснюють, що травяні чаї треба пити без цукру, а лише з медом, щоб ті не втратили своїх цілющих властивостей.
8-01-2013, 19:40
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
2 981