У Чернівцях на продуктовому ринку помер чоловік

Новини Чернівців / топ новини
4 437
0
У Чернівцях на продуктовому ринку помер чоловік

29 липня у Чернівцях на ринку "Верхній", що на вулиці Зеленій, помер чоловік. Швидку допомогу викликали перехожі. Але медики розповіли, що їм не назвали точних координат і потерпілого шукали на ринку.

- О 10.58 ми отримали кілька дзвінків від перехожих, що на ринку на вулиці Зеленій, помер чоловік, - розповідає начмед станції швидкої медичної допомоги Сергій Паушак. - Телефонувало кілька людей і повідомляли про ситуацію.

Диспетчер намагався розпитати, якісь подробиці місця, де помер чоловік, але люди кидали трубку. Коли лікарі приїхали на ринок, вони кілька хвилин витратили на пошуки чоловіка. А дуже важливо не втратити час. Чоловіка, віком приблизно 45-років, знайшли без ознак життя, він був вже холодний. Лікарі викликали міліцію та судово-медичного експерта.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують