ФДМУ підписав договір купівлі-продажу акцій ПАТ "Чернівціобленерго"

Новини Чернівців / економіка, бізнес
2 516
0
ФДМУ підписав договір купівлі-продажу акцій ПАТ "Чернівціобленерго"

Фонд державного майна України та ТОВ "ВС Енерджі Інтернешнл Україна" підписали договір купівлі-продажу 45% ПАТ "Чернівціобленерго".

Відповідно до приватизаційного законодавства, гроші за придбаний пакет акцій мають надійти до Державного бюджету протягом 60 днів.

У конкурсі, який відбувся 7 лютого, крім вищезгаданої компанії, взяло участь ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання".
Переможцем конкурсу стало ТОВ "ВС Енерджі Інтернешнл Україна", яке в результаті торгів запропонувало за пакет акцій ПАТ "Чернівціобленерго" 70 млн. грн. На торгах було зроблено 7 кроків.

Початкова вартість пакета акцій, заявлена в оголошенні про конкурс, становила 65 млн. грн.

Конкурсні пропозиції щодо стартової ціни пакета акцій ТОВ "ВС Енерджі Інтернешнл Україна" склали 65,1 млн. грн., ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" - 65,45 млн. грн. Про це повідомляє Фонд держмайна україни.

Нагадаємо, пакет акції “Чернівціобленерго” продали з аукціону 7 лютого. Переможець конкурсу – ТОВ "ВС Енерджі Інтернешнл Україна", яке контролює російський бізнесмен, екс-віце-спікер Держдуми Росії Олександр Бабаков. Пакет акцій (45%) було продано за 70 мільйонів гривень.

ТОВ "ВС Енерджі Інтернешнл Україна" має у власності контрольні пакети акцій також й енергопостачальних компаній Житомирської, Кіровоградської, Херсонської областей та міста Севастополь, - повідомили в “Чернівціобленерго”.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався