За Бойчука заступилися митрополит Онуфрій і селяни Заставнівщини

Новини Чернівців / кримінал / топ новини / Побиття рибалок у Заставні
3 265
0
За Бойчука заступилися митрополит Онуфрій і селяни Заставнівщини

До Першотравневого районного суду Чернівців надійшла низка звернень стосовно екс-голови Заставнівської райдержадміністрації Михайла Бойчука. Як повідомив на черговому засіданні головуючий суддя Ігор Іщенко, зокрема, лист надіслав митрополит Чернівецький і Буковинський УПЦ МП Онуфрій. У листі міститься прохання до суду при винесенні вироку Бойчуку врахувати його благочинну діяльність та постійну допомогу, яку він надавав православним церквам і монастирям Буковини.

Також до суду надійшло чимало листів від багатьох сіл Заставнівського району – Василева, Ржавинців, Погорилівки та інших з підписами мешканців цих сіл. Селяни теж просять суд врахувати значний внесок Михайла Бойчука у розвиток району та окремих сіл.

За словами судді, під листами міститься по 300, 400, а деякими і по тисячі підписів.

Нагадаємо, обласна прокуратура 6 липня скерувала до суду кримінальну справу за обвинуваченням колишнього голови Заставнівської райдержадміністрації Бойчука М.В. за трьома статтями КК України: катування, завданні я тілесних ушкоджень середньої тяжкості та перевищення службових повноважень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

21:43
Замість зупинки дав газу: у Чернівцях патрульні переслідували водія без документів
21:22
Перевірятимуть статус військового обліку в реєстрі: для українців змінили процедуру оформлення паспорта за кордоном
21:00
Кадрові перестановки: хто очолив центр культури у Чернівцях
20:41
Чернівці попрощалися із воїном Василем Зельмановичем - фото
20:30
Який інтернет у Чернівцях справді швидкий і надійний? Думки чернівчан!
20:20
Дружина заробляє більше: що задекларував голова Чернівецької облради
20:00
У Буковинських Карпатах на відомого ведучого Комарова напав ведмідь
19:40
Продажі Tesla у Європі падають третій місяць поспіль

Колонка

Читають Коментують
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
23 920
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
10 518
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
9 978
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова
7 571
У Чернівцях зустрінуть двох відважних воїнів, які загинули у Донецькій області
7 516
"Наш бус повністю знищений": волонтери з Чернівців, які потрапили під ракетний обстріл у Кривому Розі потребують допомоги
7 491
У Чернівцях горіла церква: що відомо
7 322
Познімали металеві секції: у центрі Чернівців зруйнували парканчик - фото
5 413
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
5 106
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
4 434

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм