Чернівці збільшились на 30 гектарів

Новини Чернівців / топ новини / новини
3 369
0
Чернівці збільшились на 30 гектарів

Генеральний план Чернівців відкорегували депутати на сесії міськради 27 жовтня.

Потреба вносити зміни до генплану виникла через те, що діючий був розроблений протягом 2001 – 2004 років і відтоді відбулося багато змін.

Зокрема, постановою Верховної Ради 2009 року територія міста збільшена на 29,85 га.
Окремими рішеннями міської ради затверджені детальні плани та схеми забудови кварталів, обмежених вулицями Червоноармійською – Рівненською – Сторожинецькою – проспектом Незалежності, житлових кварталів на вулицях Руській – Південно-Кільцевій – Комунальників, житлового кварталу на вулиці С.Воробкевича, детальний план забудови на вулиці В.Александрі, детальні плани житлової садибної забудови на вулиці Учительській та на вулиці Галицький шлях, схеми забудови на вулицях Таджицькій – Смотрицькій, Дібровецькій, Д.Лукіяновича, Кагарлицькій, Степовій.

Також затверджено перелік садівничих товариств, території яких підлягають переведенню під індивідуальну житлову забудову.

Відкориговано забудови мікрорайонів “Нові Ленківці” та на вулицях Заводській, Червоноармійській, О.Герцена, С.Воробкевича та Г. Мізюна.

За період дії генерального плану міста виділено 74 земельні ділянки під багатоквартирне житлове будівництво загальною площею 53,5 га, 967 земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво загальною площею 52 га та п’ять земельних ділянок для будівництва об’єктів промислового призначення загальною площею 8,8 га.
Невдовзі планують замовити виготовлення містобудівної документації “Коригування генерального плану міста Чернівці”. Витрати на це врахують при формуванні бюджету міської ради на 2012 рік.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався