RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Від завтра у Чернівцях обмежать подачу води на два дні

У Чернівцях з 9-ої ранку 25 жовтня до 9-ої ранку 27 жовтня припинять та частково обмежать подачу води в районі проспекту Незалежності, Стасюка – Чапаєва та прилеглих вулиць, районі Соборної площі, вул. О.Кобилянської, Кафедеральної та прилеглих вулиць, у будинках по вул. Заставнянській, Горіхівській, Благоєва, Дзержика, Рівненській, Червоноармійській.

Про це повідомили у прес-службі Чернівецької міської ради.

Перекриття води пов’язане із виконанням робіт по заміні засувки, яка забезпечує котельну на проспекті Незалежності, 127 та витоку на водогоні в районі Сторожинецької АЗС та на вул. Зарожанській, а також перепідключення ділянки водогону в районі проспекту Незалежності, 116.

У разі необхідності підвіз води мешканцям житлових будинків буде здійснюватись автоцистернами КП "Чернівціводоканал".
Редактор: misha
24-10-2011, 09:43
Коментарів 0 Переглядів 3 548

Теги -
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Велика проблема» - закінчуються сквери. Блог Ярослава Волощука
На Чернівці насувається "велика проблема" - закінчуються сквери.
«Коротка людська пам'ять…» Блог Надії Будної
Минуло 40 днів, як під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку загинув мій племінник Богдан Мердак
ВІДЕО Переглянути все відео

Цей центр розвитку насамперед про сучасність і прогрес, де навчальний процес не є нудним, а захопливим, цікавим і пізнавальним. У стінах освітньої студії Bloom панує своя особлива атмосфера, у якій креативні й професійні викладачі знайдуть відповіді на всі запитання, які цікавлять маленьких дослідників.

Якщо ваша дитина любить малювати, нестандартно описує навколишній світ, цікавиться писанкарством чи іншим видом живопису, спішимо повідомити, що набір на новий навчальний рік у дитячу художню студію образотворчого мистецтва "Камея" ще триває. До речі, записатися на курс можуть не тільки школярі, а й студенти.

"Контінентал Фармерз Груп" розпочала викопування картоплі, під яку у 2023 році відвела понад 2,1 тис. га. Роботи стартували на Тернопільщині. Першими викопують ранні насіннєві й продовольчі сорти картоплі.

Досі думаєте, де можна знайти якісне й надійне обладнання такого типу не за всі гроші? Нагадаємо вам про відому на Буковині й за її межами компанію Jv-Kamin.

Із 1 червня тариф на електроенергію для населення становить 2.64 грн за кВт.
• Теги