Нападник перерізав працівниці ломбарду сонну артерію

Новини Чернівців / кримінал
3 619
0
Міліція оприлюднила деякі подробиці нападу на працівниць ломбарду на вулиці Головній у Чернівцях.

- Відвідувач напав на працівниць закладу з кухонним ножем, - розповідає Руслан Домніцак, начальник управління карного розшуку УМВС України в Чернівецькій області. - Одній жінці він завдав п’ять ножових поранень – у шию, груди та плечі. Її госпіталізували в обласну лікарню швидкої медичної допомоги, загрози її здоров’ю немає. А ось її 61-річну колегу зловмисник вбив одним ударом – перерізав сонну артерію. Нападник намагався знешкодити й завідувачку, але це йому не вдалося, бо жінка міцної статури й зуміла оборонитися, натиснула на кнопку виклику міліції.
Зловмисника затримали через двадцять хвилин після нападу бійці охоронного агентства і "Беркуту", які прибули на спрацювання "тривожної кнопки".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують