Weather

«Буковина» завершила чемпіонат на сьомому місці

Новини Чернівців / спорт / топ новини
2 759
0
«Буковина» завершила чемпіонат на сьомому місці

В останньому матчі першості 2010-2011 років чернівецька "Буковина" вдома зіграла внічию 0:0 з ужгородським "Закарпаттям", яке ще минулого року грало в Прем’єр-лізі. Таким чином "Буковина" фінішувала на сьомому місці.

Гра загалом була з невеликою кількістю гольових моментів. Гості двічі влучали у штангу і поперечину. А у нас моменти втратили Степан Маковійчук (63 хв) і Роман Дорош (83 хв). Виграти "Буковині" завадили невеликі швидкості, помітно було, що гравці втомилися наприкінці першості.

Тепер "Буковина" 8-9 днів відпочиватиме і розпочне навчально-тренувальні збори у Миговому та в Криму.

Ігри наступної першості розпочнуться в середині липня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують