Понеділок, 30 червня 2025

Цього року продадуть 45% акцій «Чернівціобленерго»

Новини Чернівців / економіка, бізнес
2 541
0
До кінця року буде продано 45% акцій "Чернівціобленерго". Відповідне рішення закріплено оприлюдненим в середу розпорядженням Кабінету міністрів № 310 від 11 квітня.

Згідно з ним, продажу підлягають також 25% акцій Київенерго, 45% Крименерго і пакети акцій ще семи обласних енергопостачальних компаній.
Раніше розглядалася можливість виставити на продаж всі належні державі пакети акцій енергокомпаній, не залишаючи блокуючих пакетів. На думку учасників ринку, продаж контрольних пакетів акцій дозволила б з більшою ймовірністю залучити стратегічних інвесторів і збільшити ціну продажу.

Як повідомлялося, плани приватизації енергокомпаній передбачатимуть збереження за державою блокуючих пакетів акцій у розмірі 25% +1 акція. Про це повідомляє "Кореспондент".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим