У Чернівцях мешканці врятували вагітну дворнягу

Новини Чернівців / пригоди
1 720
0
У Чернівцях мешканці будинку №115 на вулиці Залозецького врятували дворову улюбленицю собачку Жулю, яка ось-ось мала народити цуценят.

Як повідомила мешканка будинку на Залозецького, 115 Алла Шолковая, собачку збив водій авто, який проїжджав двором.

Через це виникла загроза життю тварини та її цуценят. Врятувати собачку вдалося лише завдяки добрим людям. які зібрали кошти, щоби надати Жулі лікарську допомогу і врятувати її.

Зараз Жуля видужує після операції разом зі своїми малюками у квартирі мешканки будинку №115 лікаря Оксани Кірієнко.

Алла Шолковая також дякує за допомогу іншим мешканцям будинку: Ірині Башкірцевій, Раїсі Позняковій, Марії Вакулі та Мілі Сергійчук.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

10:31
У Чернівцях розкажуть про шпигунів у роки Першої світової війни
10:15
У Чернівцях оброблятимуть два парки від кліщів
09:59
Війська РФ за добу 56 разів обстріляли прикордоння Чернігівщини, Сумщини та Харківщини
09:37
Епідсезон наближається до завершення: кількість хворих на ГРВІ зменшується
09:17
На Буковині перевіряють дороги після зими
09:00
Масований удар дронів по Харкову: що відомо про потерпілих
08:40
Кабмін змінив склад правління «Укрзалізниці»
08:20
Росіяни знову просунулися на Донеччині

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм