На Буковині затримали лікаря-онколога, який вимагав хабар від матері військового

Новини Чернівців / топ новини
6 768
0
На Буковині затримали лікаря-онколога, який вимагав хабар від матері військового


Служба безпеки викрила лікаря-онколога однієї з лікарень Дністровського району, який вимагав у важкохворої матері військовослужбовця неправомірну вигоду за медичний висновок.

Про це повідомляє управління СБУ у Чернівецькій області, пише molbuk.ua



За матеріалами справи, жінка з інвалідністю під час консультації повідомила фігуранту, що планує отримати висновок про потребу в постійному догляді. Цей документ був необхідний для переведення її сина-військовослужбовця до іншого підрозділу, що дозволило б йому поєднувати проходження служби з доглядом за матір’ю.

Скориставшись ситуацією, лікар переконав пацієнтку, що має вплив на рішення відповідної медичної комісії, і вимагав за свою "допомогу" 7000 доларів США.



Правоохоронці затримали фігуранта "на гарячому" під час отримання другої частини оголошеної суми.



Наразі йому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом).

Тривають слідчі дії для виявлення всіх обставин злочину і причетних до нього осіб.

Заходи з викриття протиправної діяльності проводили співробітники Управління СБУ в Чернівецькій області спільно зі слідчими Нацполіції за процесуального керівництва спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
"Це могло мене вбити": у Чернівцях величезна гілка впала на авто з відомим науковцем - відео
8 771
Востаннє ремонтували пів століття тому: на Буковині відновлюють важливий міст - фото
6 145
Зниклу в Італії студентку з України знайшли повішеною
5 279
Їхати стане швидше? До Калинівського ринку у Чернівцях буде три смуги руху
5 064
Синоптики попередили про небезпечне метеорологічне явище на Буковині
4 897
Знову гірка втрата: на війні загинув воїн з Буковини Михайло Штефюк
4 633
Смерть буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний залишиться під вартою ще на два місяці
4 627
Пункт пропуску на Буковині став доступним для великих туристичних автобусів
4 378
Пошкоджені будинки та повалені дерева: на Буковині через негоду понад 32 тисячі людей залишилися без світла
4 291
Світла не буде півтора години: у Чернівцях через аварійну ситуацію запровадили відключення
3 966