У Чернівцях між "Майданом" і "Макдональдсом" облаштують острівець безпеки

Новини Чернівців
9 027
4
У Чернівцях між "Майданом" і "Макдональдсом" облаштують острівець безпеки

Фото molbuk.ua

У Чернівцях на пішохідному переході через вулицю Героїв Майдану між торговим центром "Майдан" та закладом харчування "MсDonalds" облаштують острівець безпеки.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні постійно діючої комісії з питань організації та безпеки дорожнього руху від 10 червня, ідеться на сайті міськради, пише molbuk.ua



Комісія доручила департаменту транспорту замовити виготовлення схеми організації дорожнього руху на вул. Героїв Майдану між ТЦ "Майдан" та "MсDonalds" з урахуванням острівця безпеки на пішохідному переході.

"За" проголосували усі 10 присутніх членів комісії.

Як писав molbuk.ua, торік наприкінці червня у Чернівцях відкрився перший "MсDonalds".

Днями на пресконференції міський голова Роман Клічук повідомив, що невдовзі у Чернівцях з'явиться другий і навіть третій "MсDonalds".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

4 коментарія

Vmgv 12 червня 2025 13:13
Та не острівець безпеки там треба, а світлофор з кнопкою. І, взагалі, такі світлофори мають бути всюди на нині нерегульованих пішохідних переходах біля великих торгових центрів, базарів, шкіл, зупинок транспорту тощо. І не треба казати про нестачу коштів, якісь нормативи. Головне - це безпека людей і можливість водіям рухатися без зайвої напруги. Просто думати треба.
І на якого дідька у МБ такі складні коди для коментів, ми ж не мільйони з банку забираємо?!
Гість Орест 12 червня 2025 14:01
Vmgv,
Правильно, світлофор. І синхронізувати його роботу з роботою світлофора поруч, на перехресті з вул. П. Орлика.
Гість Іван 12 червня 2025 16:29
{text}Якщо такий прибутковий виявився 1-McD то треба над чи підземний перехід - і вирішаться всі проблеми і всім буде зручно і великий плюс меру)
рмнгмзк 12 червня 2025 16:33
Так, звісно найкраще світлофори з кнопкою, враховуйте не тільки містян, що хочуть безперешкодно пройтись з стаканчиком mac donalds, а й водіів, яким ставите перешкоди в пересуванні містом.
Нехай ще раз продумають дане питання.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
76 143
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
73 016
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
41 328
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
32 697
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
31 126
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 511
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 324
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
23 998
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
20 319
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 944