Підняла український прапор на вершину Гімалаїв: професорка ЧНУ поділилась вражаючими світлинами

Новини Чернівців / гаряча тема
2 246
0
Підняла український прапор на вершину Гімалаїв: професорка ЧНУ поділилась вражаючими світлинами


Професорка ЧНУ Олена Карлова, яка піднялася на вершину гори Макалу (8 485 м) — п’ятого за висотою восьмитисячника світу, подякувала за підтримку й тим, хто долучилися до збору та допомогли.

Про це Олена Карлова написала на своїй сторінці у Facebook.



"Друзі, я не знайду зараз слів, щоб висловити вдячність усім вам за кожне слово підтримки, за кожний донат в моє бажання, за все сказане і несказане, за всі ваші повідомлення, навіть ненаписані… Обіймаю кожного з вас", - написала Олена Карлова.

Також вона поділилась вражаючими світлинами.





Раніше ми писали, що професорка кафедри математичного аналізу факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Олена Карлова піднялася на вершину гори Макалу (8 485 м) — п’ятого за висотою восьмитисячника світу. 11 травня 2025 року — день, коли у небі над Гімалаями замайорів український дух.

Також для сходження Олена Карлова потребувала допомоги, тому вона відкрила збір коштів:

"Вартість експедиції – $30K. Сюди входить подорож, тривалістю майже два місяці, переліт, харчування і дороге спорядження. Я розумію, що зараз дуже складна ситуація в країні, ми всі донатимо, і всі кошти йдуть на підтримку боєздатності наших Збройних Сил".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 205 726
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
123 000
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
21 039
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
17 142
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 397
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 964
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 272
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 756
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 984
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
11 039