У Чернівцях вшанували День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Новини Чернівців / топ новини / фоторепортаж
1 920
0
У Чернівцях вшанували День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Сьогодні, 8 травня, у Чернівцях відзначили День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Про це повідомляє кореспондентка molbuk.ua



Цей день, встановлений Законом України у 2023 році, відзначається щорічно на знак солідарності з європейською традицією вшанування пам’яті про жертв війни та перемогу над нацизмом.

У місті вшанували жертв Другої світової війни, сучасних героїв, які загинули захищаючи Україну від рашистської навали хвилиною мовчання. Також провели панахиду за загиблими та молебень за мир в Україні та Європі та покладання лампадок до стели Героїв.











Участь у заходах взяли представники місцевої влади, ветерани, громадськість та молодь. Під час заходів звучали слова вдячності тим, хто боровся за свободу та мир, а також заклики до збереження історичної пам’яті.









Відзначення Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Чернівцях стало нагадуванням про важливість миру, єдності та недопущення повторення трагедій минулого.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують