«Мерседеси» – за мільйони: хто з депутатів Чернівецької міськради задекларував дорогі авто

Новини Чернівців / топ новини
834
0
«Мерседеси» – за мільйони: хто з депутатів Чернівецької міськради задекларував дорогі авто


Чимало депутатів Чернівецької міської ради задекларували у деклараціях за 2024 рік дорогі автівки .

"МБ" переглянув декларації депутатів Чернівецької міської ради і з’ясував, хто їздить на авто за понад два мільйони гривень і хто купив новеньке.

Обрали десять найдорожчих автівок депутатів Чернівецької міської ради.



У деклараціях депутати вміють применшити вартість авто і вказати не ринкову ціну. Дехто примудрився купити собі нові автівки за дві-три тисячі доларів, як вказано в деклараціях. Хоча їхня ціна на сайтах оголошень у десять разів вища. А є й такі, які скромно промовчали про вартість своїх авто і не вказали їхню ціну в деклараціях. Або й взагалі в деклараціях машин нема, а за кермом депутатів можна побачити.

Найдорожча машина, вказана у декларації за 2024 рік, – у депутатки фракцї "Єдина альтернатива" Катерини Гуменної. Вона підприємиця, яка надає медичні послуги у "Буковинському центрі пластичної та естетичної хірургії".
У квітні 2024 року Катерина Гуменна купила Mercedes-Benz: GLE 53 AMG 2023 року випуску. Вартість цієї машини вказана 2 819 000 гривень.
У пані Гуменної є ще один Mercedes-Benz GLE 450 2016 року випуску. Вона його купила у 2018 році за 1,7 мільйона гривень.
У власності її чоловіка – три авто. Зокрема, у декларації вказано, що у нього є Mercedes-Benz S 550 за 2,8 мільйона гривень. Також він у 2023 році купив майже за мільйон гривень раритетне авто "Чайка", якому понад 40 років.

Депутат від фракції "Рідне місто" Василь Продан їздить із 2016 року на авто Toyota Land Cruiser 200. У декларації вказано, що вартість цієї автівки на період купівлі становила 2 450 097 гривень.
Його дружина, колишня народна депутатка Оксана Продан, має у власності з 2016 року Toyota RAV 4 за 1 053 752 гривень, а з 2021 року Lexus RX350 1 820 127 момент. Автомобілі придбано в автосалоні.

Також у серпні 2024 року купила нове авто депутатка від фракції "Слуга народу" Світлана Широкова. Вона вже має з 2012 року авто Mitsubishi Оutlander, яке купила за 237 тисяч гривень. А торік придбала новеньку Toyota RAV4 2024 року випуску за 1 934 950 гривень.

Депутатка від фракції "Народний контроль" Світлана Каглянчук у 2023 році придбала автомобіль Volkswagen ID.4 (рік випуску – 2021). Вартість машини, вказана у декларації, – 1 840 000 гривень

Депутат від фракції "Народний контроль" Валентин Шевчук задекларував автомобіль Volkswagen E-Golf (рік випуску 2019). Він купив його в 2022 році за 963 900 гривень. У декларації Валентин Шевчук також вказав про наявність чотирьох вантажних авто, але записані вони на дружину.

Депутат від фракції "Слуга народу" Валерій Другановський з 2019 року користується машиною Subaru Forester (рік випуску 2018). На час купівлі машина коштувала 930 000 гривень.
Також у власності Другановського з 2010 року є вантажний автомобіль за 450 000 гривень, а з 2018 року Mercedes-Benz Vito за 156 000 гривень.

Депутатка від фракції "Команда Михайлішина" Ірина Добровольська – підприємиця, займається роздрібною торгівлею залізними виробами та будівельними матеріалами. Наприкінці 2023 року Ірина Добровольська купила автомобіль Volkswagen Golf (рік випуску – 2015). Вартість його – 511 900 гривень.

Депутат від фракції "Єдина альтернатива" Руслан Білоскурський у жовтні 2024 року придбав Nissan Qashqai (рік випуску 2014). Вартість 450 000 гривень. Також у власності Руслана Білоскурського є ще дві автівки: Toyota Avensis (рік випуску – 2005) та Mazda (рік випуску – 1998).

Згідно з декларацією, депутат від фракції "Рідне місто" Валерій Чинуш не змінював свою автівку вже 17 років.
У 2008 році він купив Mercedes-Benz S 500 (рік випуску – 2008). На момент купівлі вартість машини становила 434 805 гривень.
Депутатка від "Єдиної альтернативи" Наталя Калмикова у червні 2024 року купила автівку Seat MII (рік випуску – 2020). Заплатила за неї 400 тисяч гривень. Також у власності Наталі Калмикової є ще один автомобіль Mitsubishi Colt (рік випуску – 2006). Вона купила автівку у 2019 році за 450 000 гривень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують