Weather

15-річний хлопець у важкому стані: що відомо про родину, яка, ймовірно, отруїлася грибами

Новини Чернівців
2 480
0
15-річний хлопець у важкому стані: що відомо про родину, яка, ймовірно, отруїлася грибами


Сім’я, яка нібито отруїлася грибами, могла отруїтися чадним газом. Наразі остаточних висновків причини смерті немає.

Про це у коментарі molbuk.ua сказала міський голова Новодністровська Наталя Цимбалюк.



Родина переважно жила у селі у Вінницькій області, а тут мали квартиру. До поліції звернулася сестра чоловіка, бо ніхто з сім’ї не виходив на зв’язок.

"Чоловік працює у Новодністровську і вони періодично сюди приїжджали. Менший хлопчик навчався у Буковинському військовому ліцеї. Щодо отруєння, то нема підтвердження, що це трапилося внаслідок вживання грибів. Коли приїхали всі відповідні служби, то жінка вже була мертва, а чоловік і син були не притомними. Не знаю, чому вирішили, що родина отруїлася грибами. Є все ж припущення, що це отруєння чадним газом, тому що у квартирі було індивідуальне опалення і на той момент працював котел", - розповіла Наталя Цимбалюк.

За словами Наталі Цимбалюк, потерпілих відвезли до Сокирянської лікарні. 15-річний хлопець перебуває у важкому стані, чоловік - у стані середньої важкості.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Дністровському районі сім’я, ймовірно, отруїлася грибами. Загинула мати, батько й син госпіталізовані до лікарні.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують