!["Не поїхати було б негарним тоном": як посадовці з Чернівців пояснили свої відрядження до США](/uploads/posts/2025-02/555.webp)
Чернівецька облрада відрядила своїх представників до США на 15 днів.
![](/uploads/posts/2025-02/1739286894_44.webp)
Про це кореспондентам molbuk.ua стало відомо із відповідного розпорядження голови ради.
Зокрема, відрядження для участі у щорічній платформі “Український тиждень” голова облради Олексій Бойко та депутат ради Олександр Шкурідін триватиме з 31 січня до 14 лютого.
Як зазначається у документі, підставою для відрядження став лист-запрошення організаторів щорічної платформи "Український тиждень" від 6 січня 2025 року. Усі витрати (харчування та проживання) учасників заходу забезпечуються приймаючою стороною.
Раніше повідомлялося, що у складі чернівецької делегації до США поїхали голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, депутат обласної ради Олександр Шкурідін та заступник міського голови Василь Зазуляк.
Кореспонденти molbuk.ua написали їм у месенджери, поцікавившись подробицями перебування в Америці, а також про те, хто оплачував поїздку і які заходи вони відвідали.
Наразі на запитання відреагували Шкурідін та Бойко. Вони розповіли, що саме повертаються додому.
Олексій Бойко пообіцяв більше розповісти по приїзді та навіть надати запрошення на “Український тиждень". Наголосив, що грошей з бюджету на поїздку не витрачав.
"На захід запросила офіційно "Українсько-американська платформа", не поїхати було би не гарним тоном. Якщо чесно, то не завжди хочеться. Тим більше за свій рахунок. Жодної копійки на поїздку з бюджету не витрачено ні цього, ні минулого року. Оплачував власним коштом. Декілька днів проживав у знайомих, решта — знімав", - запевнив Олексій Бойко.
Також він зазначив, що делегація мала багато зустрічей і очікуються практичні результати. "На "Молитовному сніданку" не був.
"Відвідував лише заходи, які передбачені "Українським тижнем". Також були у штатах Пенсильванія та Теннесі для переговорів щодо партнерства. Мали багато зустрічей, у тому числі з представниками сенаторів і конгресменів. Будуть практичні результати", - повідомив Олексій Бойко.
Депутат Чернівецької обласної ради Олександр Шкурідін пообіцяв все розповісти після повернення додому. Але він поширював різні фото із зустрічей на своїй фб-сторінці.
![](/uploads/posts/2025-02/55.webp)
Заступник Чернівецького міського голови Василь Зазуляк на запитання поки не відреагував. Він ніде не повідомляє про поїздку у США і не виставляє фото. Про те, що він поїхав у складі чернівецької делегації стало відомо з поширених фото на фб-сторінках Олексія Бойка та Олександра Шкурідіна.
Нагадаємо, у США з 3 по 8 лютого проходив "Український тиждень". Водночас 6 лютого традиційно у Вашингтоні відбувається Національний молитовний сніданок, на яку Україна, за даними The New York Times, відрядила найбільше делегацію в історії.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram