Weather

Перевищив допустиму норму алкоголю у 8 разів: у Чернівцях патрульні виявили п'яного водія

Новини Чернівців / пригоди / кримінал
1 265
0
Перевищив допустиму норму алкоголю у 8 разів: у Чернівцях патрульні виявили п'яного водія

У Чернівцях патрульні виявили п'яного водія, рівень алкоголю у крові перевищив допустиму норму в 8 разів.

Про це повідомляє управління патрульної поліції у Чернівецькій області.



Учора, близько 20-ї години, патрульні отримали виклик про порушення ПДР. Заявник повідомив, що водій транспортного засобу Mercedes перетнув дорожню розмітку 1.1 (вузька суцільна лінія). Поліцейські виявили керманича.

"Під час спілкування з чоловіком ми помітили, що у нього присутні характерні ознаки алкогольного спʼяніння. Громадянин пройшов огляд на місці зупинки. Результат — 1,58 проміле, що майже у 8 разів перевищує допустиму норму", - йдеться у повідомленні патрульної поліції.

На водія винесли постанову за ч. 1 ст. 122 (Порушення вимог дорожньої розмітки) та склали протокол за ч.1 ст.130 (Керування транспортним засобом у стані спʼяніння) КУпАП.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують