Фото sportbuk
Суттєва частина витрат із державного бюджету – компенсація за оренду житла. На рік депутату можуть виділити 237 тис. грн (650 грн на добу).
Про це пише ЕП.
Правом на компенсацію скористалися 113 парламентарів. У середньому кожен народний обранець отримав майже 40 тис. грн.
Більшість депутатів отримали ці кошти за грудень та листопад, дехто – за довший період.
Більшість народних депутатів, які отримали кошти за оренду житла в грудні, належать до фракції "Слуга народу", таких було 85. Також компенсації отримали по п’ятеро обранців з "Європейської солідарності", "Голосу" та "Довіри" і два члени депутатської групи "Платформа за життя та мир".
Серед таких депутатів є і четверо представників Буковини. Усі - із фракції "Слуга народу". Це, зокрема, Георгій Мазурашу та Максим Заремський. За листопад і грудень вони отримали 39 тисяч 650 гривень із держбюджету компенсації за оренду житла. Оксана Гринчук та Олена Лис отримали за аналогічний період 39, 5 тисяч гривень.
Раніше повідомлялося, що утримання одного нардепа обходиться бюджету у понад два мільйони на рік.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram