Weather

На Буковині у пожежі загинув 39-річний чоловік

Новини Чернівців
2 859
0


Чернівецький район у пожежі загинув чоловік. Загалом за добу ліквідовано 3 пожежі.

Про це повідомляє управління ДСНС у Чернівецькій області.



27 січня в місті Заставна Заставнівської територіальної громади виникла пожежа в житловому будинку. Про це Службу порятунку повідомили сусіди, які побачили дим. На місці події рятувальники виявили загиблого чоловіка 1985 року народження. Тіло чоловіка направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті.



Ще одна пожежа автомобіля в гаражі була зареєстрована в селі Нові Бросківці Сторожинецької територіальної громади.

Того ж дня на спецлінію 101 надійшло повідомлення про те, що в селі Чорнівка Чернівецької територіальної громади виникло загоряння дерева.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують