"Найскладніше - злет і посадка": історія операторки бойового дрона з Буковини

Новини Чернівців / Війна з Росією / гаряча тема
1 278
0

Пілот бойового дрона "Вампір" із позивним "Gorza" 82 окремої десантно-штурмової Буковинської бригади впевнено тримає контроль навіть у найекстремальніших умовах.




Про це повідомляє відділення комунікацій 82 окремої десантно-штурмової Буковинської бригади ДШВ ЗС України.


Свій шлях почала із захоплення комп'ютерними іграми, завдяки яким змогла перейти до практичних занять, а згодом і до бойових вильотів.

"Найскладнішими елементами керування є зліт і посадка, але досвід і витримка дозволяють долати ці виклики", - каже наша героїня.



Найважче виконувати завдання під радіоелектронним подавленням ворога. Проте, завдяки стабільному звʼязку, дрон доставляє необхідні боєприпаси побратимам і завдає точного удару по окупантах. "Gorza" стала доказом того, що жінка в армії може бути максимально ефективною, особливо у роботі з БпЛА.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався