Weather

На війні загинув колишній рятувальник із Буковини Богдан Бойко

Новини Чернівців / Війна з Росією / топ новини
4 267
0


На війні під час бойових дій загинув колишній рятувальник родом із села Мигово на Буковині Богдан Бойко.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області, пише molbuk.ua



Богдан Бойко - колишній інспектор групи державного пожежного нагляду 3-ї СДПЧ, який присвятив частину свого життя служінню людям. Богдан Михайлович проходив службу цивільного захисту у період з 1999 до 2003 року, демонструючи відвагу та відданість справі служіння українському народові.

Ставши на захист рідної батьківщини, він зберіг вірність своєму покликанню — рятувати та захищати.

"Щирі співчуття рідним і близьким Богдана. Його життя та жертовність залишаться у пам’яті як символ незламності духу українських воїнів. Вічна слава та світла пам’ять Герою", - ідеться у дописі.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують