У редакції "МБ" 31 грудня відбувся розіграш призів серед передплатників газети на перше півріччя 2025 року.
Розіграли плазмовий телевізор, смартфон, мікрохвильову піч, мультиварку та інші цінні подарунки у випадковий спосіб (комп’ютер самостійно обирав переможців серед учасників).
Головний приз від "МБ" виграла 66-річна чернівчанка Жанна ГРИГОРЧУК. Жінці пощастило: вона дивитиметься новорічні передачі на новому плазмовому телевізорі марки Akai.
"Мене переповнюють радісні емоції, оскільки я дуже сильно вірю в дива. У моєму житті траплялися випадки, коли все відбувалося не просто так", – ділиться враженнями пані Жанна.
Передплачує газету жінка багато років. Раніше це робила її мама, а зараз – вона.
"Завдяки вашій газеті я знаю про зміни в місті, а також про те, чим живуть Чернівці. Мені цікаво читати все, адже є також кросворди та важливі новини", – зазначає Жанна Григорчук.
"Читаю поради для здоров’я та рецепти"
67-річний Дмитро ЛОПУШНЯК в акції "МБ" виграв смартфон марки Xiaomi Redmi A3.
"Я сьогодні приїхав із Вроцлава, цілу ніч не спав. Заснув на дивані, і ви телефонуєте. Мене переповнюють емоції. Я щасливий: із п’ятого разу вдалося перемогти. Вашу газету передплачую не менше ніж п’ять років, а можливо, й більше. Читаємо лише ваше друковане медіа", – говорить Дмитро Лопушняк.
"Постійно читаю, адже завжди є новини. Є, на жаль, і сумна інформація про війну, про героїв, які гинуть на фронті. Читаю поради про здоров’я, рецепти також. Якщо якісь сподобалися, вирізаю та зберігаю, щоб потім дружина приготувала. Дивлюся програму телепередач, щоб знати, коли будуть показувати футбол тощо. Якщо дуже сподобався певний матеріал, то перечитую потім", – каже пан Дмитро.
"Передплачуємо "МБ" майже 40 років"
Пані Наталія МАРДАК зі Старої Жадови розповідає, що нова мікрохвильова піч LG зараз дуже потрібна.
"Мене зараз сповнюють дуже приємні емоції. Уявіть, наша мікрохвильова піч вже погано працює. І тут ви! Це чудові новини для нашої родини. Вперше передплата записана на мене, бо весь час оформлювали на чоловіка. Цього року вирішили зробити навпаки", – говорить Наталія Мардак.
Родина передплачує газету "МБ" вже приблизно 40 років.
"Для нас це стало традицією. У вас дуже цікаве друковане видання, у ньому є багато корисних порад, рецептів, історичних матеріалів", – ділиться пані Наталія.
Увага!
*Щоб отримати приз, треба звернутися до редакції газети "Молодий буковинець" за адресою: Чернівці, вулиця Головна, 41 (відділ маркетингу).
*Обов’язково мати із собою: паспорт громадянина України, копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, оригінал абонемента на передплату "МБ" із поштовим штемпелем.
*Третім особам призи видавати не будуть.
*Бажано попередньо зателефонувати за номером 0503749197.
Список переможців акції "МБ" серед передплатників на І півріччя 2025:
1. Телевізор Akai UA32HD22T2SF – Григорчук Жанна Пилипівна, Чернівці
2. Смартфон Redmi A3 – Лопушняк Дмитро Васильович, Чернівці
3. Мікрохвильова піч LG MS2042DY – Мардак Наталія, Стара Жадова
4. Пилосос Rowenta RO2913EA – Онуляк Василь Олександрович, Чернівці
5. Мультиварка Edler EDMC-2005 – Косован Ф., Лопушна
6. Праска електрична Gorenje SIH 2200RBC – Ліщук Дмитро Олексійович, Чернівці
7. Блендер занурювальний Gorenje HBC561QW – Пентескул Георгій Георгійович, Чернівці
8. Портативний зарядний пристрій Linkage 10000 мАг – Гандзій Іван, Романківці
9. Електрочайник Edler EK7855 – Кермач Олена, Мигове.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram