Кінотеатр і світові бренди: у Чернівцях відкриють найбільший у регіоні ТРЦ

Новини Чернівців / гаряча тема
25 891
0

Ескіз майбутнього центру

У Чернівцях у листопаді 2025 року планують відкрити новий торгово-розважальний центр Bukovyna Mall. Передбачають, що це буде найбільший ТРЦ у регіоні.

Про це виданню rau.ua розповіла комерційний директор консалтингової та керуючої компанії Building Development Ірина Коваль, пише molbuk.ua



За словами Ірини Коваль, площа центру складе 42 тис. квадратів, орендна площа - 35 тисяч квадратів. Розмір парковки - до 859 машиномісць. Також облаштують два укриття на випадок повітряної тривоги.

ТРЦ розташований за адресою Галицький шлях, 11, неподалік гіпермаркету Metro. Це об’єкт незавершеного будівництва. Його частково добудують і запустять.

Найбільші площі у ТРЦ займуть гіпермаркет Fozzy C&C, кінотеатр Multiplex, дитячий розважальний центр Fly Kids.

Також підписали LOI з брендами Sinsay, LC Waikiki, New Yorker. Ведуть переговори зі всесвітньовідомим ритейлером H&M, оператором Half Price і його материнською мережею ССС, Mango, DeFacto, Goldi, Vitto Rossi, Ultra Group, English home.

"Проговорили умови і досягли попередніх домовленостей з Comfy, Фокстрот, дитячим супермаркетом Антошка, магазином товарів для творчості Akvarel, косметичним оператором Eva Beauty Premium.

Обов’язково буде потужна група спортивних товарів: All stars, Sport Сity, Mega Sport, adidas, Puma тощо. Також ведемо переговори з мережами, які займають менші площі – по 300-500 кв. м – і теж рухаємося досить впевнено. Будуть представлені й товари імпульсного попиту, ювелірні вироби, ресторани, кафе та багато інших брендів", - розповіла Ірина Коваль.

Компанія розглядає варіант розміщення ресторанів і кафе одразу на двох поверхах Bukovyna Mall.

"У планах – запропонувати відвідувачам як мінімум п’ять різних кухонь світу, відповідно, і орендарів шукаємо під цю концепцію. Деякі з ресторанних мереж – як локальних, так і всеукраїнських – вже проявив інтерес, але до підписання договорів справа поки не дійшла", - зазначає представниця компанії.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

10:41
Була без свідомості: із зачиненої квартири врятували хвору жінку
10:33
Коли, для чого і як правильно треба балансувати колеса авто*
10:19
Не можемо змити: у ЧТУ скаржаться на вандалів, які розмальовують тролейбуси
10:15
Герметичні та водостійкі штори для автомийки: ефективний захист від вологи*
реклама
09:58
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
09:40
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
09:22
Путін не відмовиться від припинення війни в Україні, - Трамп
09:00
Зеленський оприлюднив декларацію про доходи за 2024 рік

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
17 841
Дощі, прохолода і навіть сніг: погода на Буковині наступного тижня
8 549
Депутатка Чернівців заявила, що хтось дав вказівку на знищення Калинівського ринку
5 601
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 271
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
3 640
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
3 588
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
3 512
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 322
Мешканка містечка біля Буковини напала на жінку за зауваження щодо російської музики
3 238
"Жодної совісті": Іво Бобул обурився брехнею, яку розповсюджують про нього шахраї
2 981

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм