Герої Буковини: обірвалося життя захисника із Буковини Михайла Чумакова

Новини Чернівців / Війна з Росією / топ новини
4 365
0


Відійшов у вічність захисник України, житель міста Сокиряни Михайло Чумаков.

Про це повідомляє Сокирянська міська рада, пише molbuk.ua



Михайло Чумаков народився в місті Хотин Чернівецької області. Там здобув загальну середню освіту, після чого продовжив навчання у Ставчанському ПТУ №21 за професією майстра сільськогосподарського виробництва.

До Сокирян на постійне місце проживання Михайло Володимирович переїхав у 2002 році.

Свого часу працював у Сокирянському АТ "Райагробуд". З 2003 по 2012 роки ніс службу в органах Державної кримінально-виконавчої служби України на посаді молодшого інспектора відділу охорони Державної установи "Сокирянська виправна колонія (№67)".

Колеги згадують про Михайла Чумакова як про спокійну, врівноважену, вимогливу до себе людину. В колективі відділу Михайло Володимирович користувався авторитетом та повагою.

До лав захисників України у повномасштабній російсько-українській війні військовослужбовець приєднався у серпні 2023 року. На війні воїн виконував бойові завдання у протитанковому відділенні роти вогневої підтримки.

Його життя обірвалось на Сумщині під час виконання службових обов’язків. Михайлу Чумакову було 47...

Співчуття дітям загиблого – Олександру та Анастасії, всім рідним, близьким, друзям, побратимам Михайла Чумакова. Вічна пам'ять і слава Герою!



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

22:39
У центрі Чернівців перекриють рух двома вулицями
22:19
Як змінився рейтинг Зеленського та кому найбільше довіряють українці: свіже опитування
22:00
На Буковині експертні команди скасували інвалідність майже пів сотні людей
21:40
Борці з Буковини стали переможцями чемпіонату України з грепплінгу
21:22
Ще померзнемо: після весняних плюсів в Україні прогнозують заморозки
20:59
104-річна аргентинка розкрила, у чому секрет її довголіття
20:47
Чернівецький художній музей підписав меморандум про співпрацю з музеєм у Німеччині
20:31
Президент Німеччини звільнив Шольца та його уряд
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм