Weather

Залишив ящики і втікав: 21-річний буковинець займався контрабандою, але його затримали

Новини Чернівців / кримінал
1 713
0

На Буковині затримали 21-річного чоловіка, який займався контрабандою цигарок.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.



"15 жовтня цього року під час патрулювання прикордонної лісосмуги поліцейський офіцер Красноїльської територіальної громади разом із дільничним офіцером поліції і співробітниками 31 Чернівецького прикордонного загону виявили рух чоловіка, який переносив картонні ящики. Помітивши співробітників правоохоронних органів, чоловік почав тікати в сторону держаного кордону, залишивши ящики. Однак втекти йому не вдалось, правоохоронці затримали чоловіка та встановили його особу. Ним виявився 21-річний житель Красноїльська. Як з’ясувалось фігурант у незаконний спосіб переміщував підакцизні товари - контрабандні сигарети", - повідомили в поліції.



Працівники БЕБ у Чернівецькій області вилучили 13 000 пачок тютюнових виробів без марок акцизного збору.

Співробітники Державної прикордонної служби склали відносно чоловіка адмінматеріали за ст. 204-1 (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України) КУпАП. Наразі правоохоронці встановлюють інших осіб, причетних до незаконної діяльності.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують