На Буковині мер міста заявив, що депутат громади зриває сесію та "організував бунт"

Новини Чернівців / політика, влада / гаряча тема
7 362
0

На Буковині міський голова Кіцманя Сергій Булега заявив, що депутат громади зриває сесію та є "одним з організаторів бунту та повалення законної влади в громади". Депутат об'їжджає інших депутатів із закликом не приходити на сесію, оскільки "голосів для підтримки їхньої ініціативи обмаль", йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці Кіцманської територіальної громади. Також Сергій Булега звернувся до депутатів громади із закликом прийти на завтрішню сесію.



Водночас мер не називає імені депутата та каже, що він це робить зі своєю "бойовою подругою".

"Сьогодні мені особисто та багатьом депутатам стала відома інформація, яка є достовірною, про те, що один з організаторів бунту та повалення законної влади в нашій громаді під час війни та його "бойова подруга", розуміючи жалюгідність ситуації в якій опинились через не підтримку своєї ганебної ініціативи, вдалися ще до більш принизливих кроків, об’їжджають депутатів та всіма доступними для себе методами, в тому числі і в стилі 90-х, переконують вже не йти на сесію, оскільки голосів для підтримки їхньої ініціативи обмаль, їх практично немає", - йдеться в повідомленні.

Мер переконує, що зрив сесії може призвести до неухвалення важливих рішень для громади.

"Вони чітко усвідомлюють, що рятуючи залишки своєї репутації від громадської ганьби, вчиняють дії, які можуть призвести до зриву сесії й, як наслідок, до неприйняття важливих для громади рішень, а саме: про придбання вкрай необхідних засобів для військових частин та виділення коштів на підтримку там, де несуть службу захисники з нашої громади, про виділення коштів на ремонт вбиралень в ОЗО Кіцманський ліцей, на вкрай необхідний ремонт доріг в наших селах, на заробітну плату бюджетникам, десятки земельних питань, на прийняття рішень з яких очікують люди, інші важливі питання", - зазначив С. Булега.

Міський голова закликав депутатів відвідати сесію: "Закликаю депутатів до обов’язкової присутності на завтрашній сесії міської ради о 10:00 год, адже наші рішення вкрай необхідні і на них очікує громада, яка обирала нас повноважною місцевою владою".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мільйони гривень – за рік: хто з посадовців Буковини отримує рекордну зарплату
41 120
Ранкова ДТП у Чернівцях на вулиці зі жвавим трафіком, рух ускладнений
34 161
У Чернівцях апеляція за позовами ТЦК масово скасовує рішення судів щодо фіктивних розлучень
27 590
У Чернівецькій ОВА облаштовують входи до ліфта: прорізи роблять на місці вікон
25 253
Нічна атака РФ: 172 ударні дрони по Україні, є влучання
24 456
Ворожі дрони над Буковиною та викриття банди організаторів підпільного казино. Головні новини
21 943
У Чернівцях готуються підняти ціни на проїзд: якою може бути вартість
20 598
Головна проблема – освітлення: як стадіон «Буковина» готують до вимог УАФ та УПЛ
19 932
У Чернівцях викрили директорку турфірми, яка ошукала клієнтів на 1.3 мільйона
18 532
Клічук розповів, де залишатиме своє авто після заборони паркування біля мерії Чернівців
17 454