Жорстоке вбивство на Буковині: зловмисник зарізав свого брата та втік

Новини Чернівців / топ новини / кримінал
7 838
0

На Буковині зловмисник зарізав свого брата та втік з місця. Наразі поліцейські затримали його.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.



Під час конфлікту зловмисник завдав 30-річному буковинцю смертельні удари ножем та втік з місця події. Правоохоронці оперативно розшукали та затримали порушника. За фактом умисного вбивства слідчі поліції Чернівецької області розпочали кримінальне провадження. Відповідно до санкції статті, винуватцю загрожує до 15 років позбавлення волі.



Отримавши інформацію про злочин, на місце події одразу виїхало керівництво поліції Буковини та прокуратури області, оперативники Управління карного розшуку, співробітники Слідчого управління ГУНП, спеціалісти-криміналісти і слідчо-оперативна група відділення №3 (м. Заставна) Чернівецького райуправління поліції.

Здійснюючи першочергові заходи, поліцейські встановили, що учора 15 серпня між двома братами, 32 і 30-річним жителями с. Борівці раптово виникла суперечка. Відтак, у результаті конфлікту старший із чоловіків завдав молодшому декілька ударів ножем і втік з місця інциденту на автомобілі. Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер на місці події.


Поліцейські провели комплекс невідкладних розшукових заходів, за результатами яких оперативно встановили особу порушника та місце його перебування.



Чоловіка, причетного до злочину, поліцейські затримали в порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особовою) Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.


Співробітники поліції вилучили з помешкання речові докази. Тіло загиблого направили на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті.

Відомості про кримінальне правопорушення слідчі поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину. Також правоохоронці звернулися до суду з клопотанням про обрання фігуранту запобіжного заходу – тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

10:41
Була без свідомості: із зачиненої квартири врятували хвору жінку
10:33
Коли, для чого і як правильно треба балансувати колеса авто*
10:19
Не можемо змити: у ЧТУ скаржаться на вандалів, які розмальовують тролейбуси
10:15
Герметичні та водостійкі штори для автомийки: ефективний захист від вологи*
реклама
09:58
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
09:40
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
09:22
Путін не відмовиться від припинення війни в Україні, - Трамп
09:00
Зеленський оприлюднив декларацію про доходи за 2024 рік

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
17 841
Дощі, прохолода і навіть сніг: погода на Буковині наступного тижня
8 549
Депутатка Чернівців заявила, що хтось дав вказівку на знищення Калинівського ринку
5 601
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 271
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
3 640
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
3 588
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
3 512
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 322
Мешканка містечка біля Буковини напала на жінку за зауваження щодо російської музики
3 238
"Жодної совісті": Іво Бобул обурився брехнею, яку розповсюджують про нього шахраї
2 981

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм