Вилікував 10 тисяч діток: відомий лікар-онколог із Буковини отримав почесне звання

Новини Чернівців
2 785
0

Завідувач кардіоревмоонкогематологічного відділення ОКНП "Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня" Михайло Гнатюк отримав почесне звання "Заслужений лікар України".

Про це у Telegram повідомив голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко.



За понад 20 років роботи, Михайло Гнатюк вилікував понад 10 тисяч дітей та сформував потужну команду однодумців у відділенні.

"Він постійно впроваджує нові методи лікування та співпрацює з провідними клініками України й іноземними колегами. Він – знаний фахівець далеко за межами нашої країни й завдяки цьому, з початком повномасштабного вторгнення, зумів відправити на лікування до Італії, Бельгії, Німеччини та Ізраїлю дітей як з Буковини, так і з регіонів, охоплених активними бойовими діями", – зазначив Олексій Бойко.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.