У Румунії триває міжнародний фольклорний фестиваль "Буковинські зустрічі".
Про це
повідомляє Чернівецька обласна військова адміністрація, пише molbuk.ua
Це престижна подія, яка стала відліком у культурному ландшафті Кампулунга - муніципалітету, в якому він відбувається. Він відбувається щорічно і збирає учасників та гостей з різних країн.
Цьогоріч участь у фестивалі беруть колективи з Румунії, Польщі, Угорщини, України та Республіки Молдови.
Під час фестивалю у Кемполунзі відвідувачі можуть побачити виступи народних колективів, майстер-класи з традиційних ремесел, виставки, дегустувати традиційні вироби та взяти участь у інших заходах, спрямованих на збереження та популяризацію багатої культурної спадщини Буковини.
Довідково
"Буковинські зустрічі" — це міжнародний фестиваль, присвячений культурі Буковини, регіону, який охоплює території сучасних України та Румунії. Фестиваль є важливим заходом для збереження та популяризації буковинської культури, включаючи народні танці, музику, костюми та ремесла.
Кемполунг-Молдовенеск (Campulung Moldovenesc) є одним із міст Румунії, де проводиться цей фестиваль. Місто знаходиться в повіті Сучава, на півночі країни, і є важливим культурним центром регіону.
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570402_452277955_901169132049878_6105468676328703310_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570402_452312648_901169542049837_1142618770579344095_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570402_452191718_901169505383174_9088893876317402296_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570403_452147070_901169482049843_169708145083731676_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570403_452070067_901169165383208_378601588273050304_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570403_452131506_901169498716508_6015552552655566245_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570403_452193591_901169238716534_4228021963767026378_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570404_452377621_901169225383202_4218480870129576363_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570404_452112196_901169535383171_2736176585627833547_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570405_452218317_901169358716522_2175173480773435591_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570405_452456180_901169325383192_2511234487218195760_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570405_452248480_901169345383190_252817639687877000_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570405_452153175_901169122049879_8238095249675508242_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570406_452146407_901169398716518_2334728107677525445_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570406_452434747_901169295383195_2333531959072002550_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570406_452104537_901169472049844_211177339343618118_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570406_452114075_901166808716777_7952897935977651769_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570407_452229685_901166905383434_6892457362666584660_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570407_452005957_901166868716771_5738356505140665373_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570407_452040758_901167238716734_4707769482056182597_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570407_452327252_901167122050079_5089109565664544457_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570407_452018337_901166458716812_1864382023449058632_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570408_452228857_901166562050135_4320766792191048545_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570408_451978293_901167295383395_3473212821615294809_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570408_452254972_901167408716717_3732697508092455915_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570408_451867066_901166488716809_4843594878863532311_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570409_452076235_901166678716790_8853723827737814457_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570409_451986796_901166715383453_6596117161996113216_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570409_452141598_901167172050074_2407951577592410217_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570409_452254689_901167318716726_5281629541645147166_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570409_452156688_901169455383179_6332985577643579218_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721570410_452151801_901169385383186_8359061631381983392_n.jpg)
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Учора, 17:00
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
2 987