"Ще за такої спеки не працювала": у TikTok стало вірусним відео "спекотного" весілля на Буковині

Новини Чернівців
6 037
0


У TikTok стало вірусним відео з українського весілля на Буковині в аномальну спеку.

Фотографиня з Чернівців на ім'я Ліна поділилася роликом з вінчання пари, яке відбулося в один зі спекотних днів, коли температура сягнула +37 градусів, пише ТСН.



У ньому одягнений у костюм наречений та наречена в пишній сукні стоять у церкві. Тим часом свідок тримає біля спітнілого обличчя чоловіка маленький вентилятор, а хтось із гостей направив на пару великий. На іншому кадрі наречену обдувають віялом.


"За 14 років за такої спеки на весіллі не працювала. +37", - написала фотографиня.

Публікація зібрала понад 2,7 мільйони переглядів, 82 тисячі лайків і сотні коментарів. Так, юзери похвалили свідка та пригадали свої курйозні історії.

"Ми вінчалися, то було +34. Чоловік був лише в сорочці (жилет і піджак відкинули одразу). Я ледь не виключилась в церкві, втрималась на думці, що якщо впаду, то всі будуть думати, що невістка відьма",

"У нас сьогодні річниця весілля, я у церкві знепритомніла. Потім батюшка питав, чи завжди таке зі мною у церкві",

"За останні 5 днів зустріла в Києві 5 весільних пар. І наречені всі в довгих пишних весільних сукнях. Дуже співчуваю, мені в футболці було спекотно, а тут взагалі немає слів",

"Дружба відпрацьовує на всі 100! Щастя молодим і діточок, як на небі зірочок",

"Золотий дружба",

"Наступного разу думатиму, перш ніж плануватиму весілля",

"Люди, плануйте весілля на осінь або весну
", - пишуть у коментарях.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують