Мер Чернівців запевняє, що нестерпний сморід на Гравітоні доноситься не з очисних споруд

Новини Чернівців
2 997
0

Фото molbuk.ua

Причина смороду у мікрорайоні Гравітон та прилеглих районах - це не очисні споруди. Наразі джерело поширення неприємного запаху ще шукають.

Про це на пресконференції повідомив міський голова Роман Клічук, пише molbuk.ua



"Причину смороду у мікрорайоні Гравітон ще досі не знайшли. Однозначно можу сказати, що це питання не стосується очисних споруд. Вони у справному стані, і навіть під час перебування біля них немає такого смороду.

Ми вже декілька разів виїжджали, і досі не розуміємо, звідки доноситься запах. Можливо, десь є витік каналізації поруч. Можливо, цей запах доноситься із свиноферми, яка розташована за півтора кілометра. Зараз створена робоча група із чиновників та депутатів. Спільно моніторимо, в який саме час з'являється цей сморід. Буває, вранці, буває, в обід, буває, що декілька днів його немає.

Зараз усе зусилля спрямували на виявлення причини і усунення цього запаху. Моніторимо з перших днів, шукаємо причину", - запевнив мер.

Посадовець додав, що посилення смороду ще залежить від температури повітря і напрямку вітру.

"Якимсь чином роза вітрів змінилася чи що, ми не розуміємо, звідки йде запах. Але спільно із санепідемстанцією, екологами, Держпродспоживслужбою шукаємо причину", - сказав Р. Клічук.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях робоча група вивчає питання, чому мешканці мікрорайону Гравітон потерпають від смороду.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
20 872
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
14 036
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 938
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
9 168
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 635
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 234
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
8 182
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 736
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 676
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
6 134


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.