"Укрзалізниця" скасовує пересадковий потяг Ужгород-Чернівці

Новини Чернівців
1 838
0

АТ "Укрзалізниця" закриває маршрут Ужгород—Чоп—Чернівці. Про це на своїй сторінці у Facebook написав блогер Олег Васильєв.

Маршрут скасовується з 13 червня.



"Поїзд № 345/346 Ужгород—Чернівці було призначено у березні 2024 року як логістичний сегмент міжнародних перевезень. Раніше компанія повідомляла, що додатковий поїзд Ужгород—Чернівці підлаштований для комфортної пересадки буковинських та закарпатських пасажирів по станції Чоп на міжнародні потяги. Це, зокрема, стосується поїзда Чоп—Прага", — уточнив Олег Васильєв.

Блогер додав, що від початку курсування поїзда № 345/346 пасажирів перевозять два вагони: купейний та плацкартний. Вартість проїзду становить від 288 до 576 грн. Електронні ресурси Укрзалізниці здійснюють продаж квитків не цей поїзд до 12 червня включно, на наступні дати купівля квитків недоступна.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
"Це могло мене вбити": у Чернівцях величезна гілка впала на авто з відомим науковцем - відео
8 771
Востаннє ремонтували пів століття тому: на Буковині відновлюють важливий міст - фото
6 145
Зниклу в Італії студентку з України знайшли повішеною
5 279
Їхати стане швидше? До Калинівського ринку у Чернівцях буде три смуги руху
5 064
Синоптики попередили про небезпечне метеорологічне явище на Буковині
4 897
Знову гірка втрата: на війні загинув воїн з Буковини Михайло Штефюк
4 633
Смерть буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний залишиться під вартою ще на два місяці
4 627
Пункт пропуску на Буковині став доступним для великих туристичних автобусів
4 378
Пошкоджені будинки та повалені дерева: на Буковині через негоду понад 32 тисячі людей залишилися без світла
4 291
Світла не буде півтора години: у Чернівцях через аварійну ситуацію запровадили відключення
3 966