Українська співачка Надя Дорофєєва неочікувано заспівала в дуеті з популярним блогером Мішею Лебігою, який певний час мешкав на Буковині.
Ідея записати спільний трек була несподіваною. Знаменитості разом завітали на новорічний випуск шоу Жені Яновича "20:23". Один із гостей поцікавився у Міші і Наді, чи не могли б вони записати спільний фіт. Вочевидь, ідея зацікавила блогера та співачку. І от, Лебіга та Дорофєєва записали спільний фіт "А я все плакала".
Надя Дорофєєва та Міша Лебіга
"Я десь наприкінці січня повернулась до цієї ідеї та почала думати, якою може бути ця пісня. Коли запитала Мішу, чи робимо, він дуже здивувався, що це був не жарт. Пісню ми писали нашим основним авторським складом. А Міша дописав свою частину вже на студії – це його імпровізація. Взагалі, все дуже легко сталося. Буває, коли пісня миттєво з'являється, на відчуттях. Ця пісня – саме така, є в неї якась магія", - поділилася Надя Дорофєєва.
Своєю новою композицією блогер та артистка хотіли донести важливий меседж українцям. Зокрема, вони нагадували, що сваритися між собою через дрібниці - "не прикольно" та не має жодного сенсу.
"Коли я прийшов на студію, Надя запитала: "Про що ти хочеш сказати? Що тебе турбує?". Я сказав, що трошки втомився від того, що люди сруться між собою через якісь дрібниці. Хвилинку подумав і наговорив в мікрофон цей текст, з першого дубля", - поділився Лебіга.
Співачка та блогер вже навіть встигли випустити іронічний кліп до пісні. Відео знімав режисер Леонід Колосовський у стилі 80-х. Зокрема, у кліпі приховано чимало символів. Героїня Дорофєєвої із заплаканими очима ховає свій сум і журбу за букетом червоних троянд, герой Міші намагається достукатися до людських сердець своїм щирим стендапом.
До речі, прем'єра пісні відбувалася в доволі неочікуваному варіанті. Надя та Міша запустили благодійний стрим на Twitch та навіть встановили рекорд, зібравши 57 тисяч глядачів.
Під час трансляції блогер та виконавиця збирали кошти на допомогу Україні. Артистам задонатили понад 5 мільйонів гривень. Половина цих коштів піде на допомогу постраждалим після ракетного обстрілу Чернігова, а інша сума – на придбання тепловізійних дронів для військових.
Довідка
Михайло Лебіга народився в селі Михайлючка на Шепетівщині. В два роки переїхав із сім'єю в Кам'янець-Подільський, де прожив до 20 років, перш ніж перебратись у Хмельницький. В 2022 році переїхав в Чернівецьку область. В листопаді 2023 року переїхав до Києва.
Почав активно стримити на Twitch у вересні 2022 року. Зазвичай веде розмовні трансляції, летсплеї, дивиться та коментує телепрограми та відео з інтернету тощо. Один із напрямків стримів Лебіги — перегляд українських шоу, інтерв'ю та теледебатів.
Отримав висвітлення в ЗМІ, перш за все завдяки його рекордним зборам на потреби ЗСУ, ГУР, та інших підрозділів на платформі Twitch. Так, зокрема, в липні 2023 року Лебіга всього за одну ніч зібрав рекордні 8,35 млн гривень за 8-годинний стрим. Первинною метою було зібрати 2 658 000 грн, але за підсумками зборів сума втричі перевищила ціль. Лише за першу годину вдалося зібрати більше 3 млн.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.