Для потреб 107-ї ОБр ТрО планують закупити дрони.
Про це повідомляє Чернівецька ОВА.
Чернівецька ОВА звернулася з ініціативою скликання позачергової сесії Чернівецької обласної ради для розгляду питання закупівлі та передачі Чернівецькою ОВА дронів для потреб 107-ї ОБр ТрО.
Відповідний лист вже спрямували до Чернівецької обласної ради.
У Чернівецькій області діє "Регіональна програма забезпечення проведення заходів територіальної оборони, підготовки населення до участі в русі національного спротиву та підтримки діяльності військових частин на період 2022-2024 років", відповідно до якої надається підтримка військовим підрозділам.
Забезпечення військових усім необхідним – пріоритет у використанні бюджетних коштів.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
19-02-2024, 09:22
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
2
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
1 774