У селі Задубрівка сьогодні, 5 квітня, прощаються із загиблим Героєм Іваном Назарієм. Але у церкву не пускають домовину загиблого для відспівування та людей, які прийшли попрощатися.
Про це molbuk.ua розповів священник Віталій Мензак.
“Адепти московського патріархату не впускають тіло воїна до церкви. Вони провокують бійку. Ніхто нічого не пояснює, чому домовину із загиблим військовим не пускають до церкви. А просто стоять і не пропускають похоронну процесію”, - розповів Віталій Мензак.
Він скинув відео, на якому видно, як мати загиблого військового у сльозах просить пустити їх до церкви. Але потрапити до храму люди не можуть. Священник УПЦ Дуров просто заблокував в’їзд до церкви.
Люди, які прийшли на похорон, обурені і вигукують біля церкви “Геть московського попа!”, "Воїна до церкви".
Віряни церкви архістратига Михайла ще чотири роки тому перейшли до ПЦУ. У громади усі документи на руках, але їх все одно представники УПЦ не пускають до церкви і не дозволяють проводити богослужіння.
Службу проводять під церквою, але люди все ж намагаються потрапити до храму. Наразі там конфліктна ситуація.
У Відділі комунікації НПУ повідомили, що на місці присутні поліцейські, які слідкують за ситуацією і забезпечують охорону громадського порядку.
Ми запрошуємо тебе у простір, де ти реалізуєш всі свої фантазії, а ми тобі у цьому допоможемо. YuKo Studios - це команда, яка буде з тобою на одній хвилі від старту до фінішу. Все це заради того, щоб ТВІЙ контент вийшов на високий рівень.
Разом із перспективами земельного ринку постає ще більше питань: на що слід звернути увагу під час її вибору? Які документи потрібно оформлювати під час купівлі-продажу? Як виглядає портрет надійного покупця? Відповіді на ці запитання для тих, хто хоче придбати земельну ділянку у покроковому гайді цієї статті.
Відкриті простори, спортивні майданчики, дитячі табори та розважальні центри готові прийняти дітей та подарувати їм незабутні літні дні. Ця стаття допоможе вам зорієнтуватися та обрати найкращий спосіб, як провести літо вашій дитині.
Якщо інтернет є необхідним для вашої роботи, навчання чи звичайного життя, рекомендуємо потурбуватися про стабільне підключення до мережі навіть без світла.
Новий заклад "Чорні вівці" на вулиці Воробкевича – це не просто місце, де можна скуштувати свіже прохолодне крафтове пиво, але й насолодитися справжнім гастрономічним святом. У цьому магазині вас чекають не тільки різноманітні види пива, але й велика кількість смачних страв.