У Чернівцях планують ремонт скверу на Соборній площі: роботи розпочнуть за кілька тижнів

Новини Чернівців / новини / топ новини
2 142
0


У Чернівцях найближчим часом планують розпочати ремонт скверу Дня Вишиванки, що на Соборній площі.

Про це на своїй фб-сторінці повідомив мер Роман Клічук.




На запитання чернівчан, чи є у планах модернізувати сквер на Соборній площі мер відповів, що початок робіт заплановано у березні-квітні. Водночас проекту ремонту скверу ще немає і поки невідомо, як він буде виглядати.

Раніше повідомлялося, що у сквері на Соборній площі планують встановити пам'ятник легендарному композитору Володимиру Івасюку.

У міській раді пояснили, що проект буде не раніше квітня, але підготовчі роботи у сквері почнуть наприкінці березня.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
15 384
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
12 713
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
7 952
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
7 837
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 483
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 450
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 386
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 940
У Чернівецькому університеті стартувала вступна кампанія - фото
4 867
На Буковині - новий прокурор: хто ним став
4 258