У Чернівецькій області впродовж вересня мають створити пости радіаційного та хімічного спостереження.
Про це йдеться у розпорядженні голови Чернівецької ОВА Руслана Запаранюка.
Відповідно до розпорядження, Чернівецька та Новодністровська міські ради мають оновити склад позаштатний розрахунково-аналітичних груп. До їхнього складу включають спеціалістів, які мають відповідну кваліфікацію, викладачі математики, хімії, фізики, оператори електронно-обчислювальної техніки.
За групами мають бути закріплені відповідні пости радіаційного та хімічного спостереження.
Оцінювати радіаційну та хімічну обстановку мають чотири рази на добу.
У разі виявлення перевищення гранично допустимих концентрацій хімічно-небезпечних речовин у повітрі та ознак радіаційної небезпеки невідкладно інформувати управління цивільного захисту населення Чернівецької ОВА та управління ДСНС у Чернівецькій області.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
4-09-2022, 11:40
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
1
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
1 381