Відома співачка з Буковини кардинально змінилася заради виступу в Росії

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
4 880
0

Українська співачка Софія Ротару вже не вперше з 2014 року виступає в РФ.

Цього разу вона відвідала зйомки новорічного концерту, який покажуть 31 грудня на одному з російських телеканалів.



Для виступу на концерті вона змінила імідж. Ротару повторила власний образ з 90-х. На знімках, опублікованих в мережі, вона постала в червоній блискучій майці, шкіряному піджаку зі стразами і шипами, а також в байкерських рукавичках.

"Красуня! Так виглядати в 74! З "Новорічної ночі" 1992 року зовсім не змінилася", "Красуня", "Дуже красива, як завжди, і приємно її слухати", "Мені б в її роки так запалювати", - пишуть шанувальники в коментарях під фото.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.