Зазначається, що жінка опанувала цю професію 2018-го, коли з чоловіком і трьома дітьми виграли грінкарту.
— Маю диплом юриста, але в Україні за спеціальністю не працювала. Була домогосподаркою, — розповідає Ірина Ворніку. — Коли з родиною переїхали у США, треба було десь працювати, бо заробленого чоловіком не вистачало. Я була медсестрою, прибирала будинки, доглядала за людьми похилого віку. Але це не дозволяло здійснити мрію — придбати будинок. Тоді задумалася про зміну професії. Мені пропонували вчитися на візажиста й майстра манікюру. Але обрала курси водіїв. Спочатку їздити на фурі було страшно. Але з часом полюбила роботу. Подобається відчуття, коли контролюєш величезну машину.
Щодня Ірина проїжджає близько 1100 км.
— З кожного рейсу чоловік зустрічає з квітами, — каже. — На роботі я завжди у джинсах і кросівках. А коли повертаюся додому, то ходжу в сукнях і на шпильках. Хоч на вихідних хочеться почуватися справжньою жінкою.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.