Частина Чернівців ще на добу залишиться без газу: назвали причину

Новини Чернівців
1 367
0

У Чернівцях у зв’язку з виконанням аварійних робіт ще на одну добу жителі кількох вулиць і провулків залишаться без газопостачання.

Про це повідомляє прес-служба "Чернівцігазу".



Зазначається, що без газу залишаються провулок Ткачука та вулиця Ткачука, 2-42, провулок Річний (частково), вул. Межирічна та пров. Межирічний.

"Продовження пов'язане з ускладненням проведенням робіт по усуненню витоків газу на підземному газопроводі середнього тиску (пров. Ткачука, 5)", – повідомили у "Чернівцігазі".

Водночас у прес-службі нагадали, що, виходячи з помешкання, жителям потрібно перекрити крани перед газовими приладами, а також бути обережними й дотримуватись правил безпеки.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують