COVID, онко і хвороби серця: від чого помирали буковинці у січні-липні 2021 року

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині
2 762
0

Найчастішою причиною смертей жителів Чернівецької області у січні-липні 2021 року була ішемічна хвороба серця.

Про це йдеться у інформації Головного управління Держстатистики в Чернівецькій області, пише molbuk.ua



Згідно зі зведенням статистів, в області за січень-липень 2021 року зафіксовано 4951 випадок смертей внаслідок ішемічної хвороби серця.

Унаслідок злоякісних новоутворень померли 859 людей на Буковині.

Водночас, внаслідок зовнішніх причин (ДТП, нещасні випадки, утоплення, отруєння, самогубства тощо) померла 251 людина.

Упродовж семи місяців року від коронавірусу померли 904 людини, ще 31 летальний випадок перебуває у категорії "COVID-19, вірус неідентифікований".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.