Переходив дорогу в недозволеному місці: у поліції розповіли деталі смертельної аварії під Чернівцями

Новини Чернівців / гаряча тема / пригоди
6 944
0

Загиблий внаслідок дорожньо-транспортної пригоди у селі Магала під Чернівцями переходив дорогу в недозволеному для цього місці.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.



Зазначається, що у ніч з 27 на 28 вересня на автодорозі Н-10 у межах села Магала водій автомобіля "Mercedes" збив чоловіка, який переходив дорогу у невстановленому місці. Внаслідок аварії пішохід отримав травми, несумісні з життям, та одразу помер. Наразі на місці події працюють правоохоронці.

Попередньо правоохоронці з’ясували, що 47-річний житель міста Новоселиця, перебуваючи за кермом маршрутки, на автодорозі "Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — пропускний пункт Мамалига" допустив зіткнення з пішоходом. У результаті ДТП 44-річний житель села Рідківці отримав численні травми голови та помер до приїзду швидкої медичної допомоги.



Наразі вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці направили тіло загиблого для проведення судово-медичної експертизи.

Раніше повідомлялося, що на трасі під Чернівцями сталася смертельна ДТП, рух транспорту ускладнено.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
13 146
У курортному селищі на Буковині сталася масштабна пожежа - фото
11 920
П'ятиповерхову будівлю "Укрпошти" у Чернівцях не змогли продати
9 277
Синоптики попереджають про сильні заморозки на Буковині: коли знизиться температура
9 120
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
8 844
«Тримаємося, але люди дуже втомлені»: митець із Чернівців понад 3 роки служить у ЗСУ
8 811
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
7 516
«Мусимо боротися»: 53-річний директор школи з Чернівців добровольцем пішов на війну
7 241
Сьогодні - шквальний вітер, завтра - сильні заморозки: погода на Буковині ближчими днями
6 911
«Танці допомогли звикнути до протеза»: ветеран відкрив у Чернівцях школу танців
6 323


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.