Центр Чернівців на кілька годин залишиться без води: назвали причину

Новини Чернівців
3 615
0

У Чернівцях на кілька годин обмежать водопостачання у житлових будинках центральної частини міста.

Про це повідомляє прес-служба водоканалу.



Зазначається, що працівники підприємства не можуть відкачати воду із прориву, який виник на вулиці Зої Космодем’янської.

"Тому доведеться на кілька годин обмежити водопостачання в центрі міста. Як тільки роботи будуть виконані, водопостачання буде відновлено", – йдеться у повідомленні.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.