Вівторок, 06 травня 2025

Де у вихідні працюватимуть центри масової вакцинації на Буковині

Новини Чернівців / новини
1 532
0

У ці вихідні на Буковині працюватимуть чотири центри масової вакцинації. Уперше мобільний пункт масової вакцинації розгорнуть у Хотині.

Про це повідомляє Чернівецька ОДА, пише molbuk.ua



Охочих щепитися 26 та 27 червня прийматиме стаціонарний пункт у "Юності Буковини", що на вулиці Героїв Майдану, 5/

У Чернівцях процедуру також можна буде зробити:

- у суботу – на автовокзалі "Вест Буковина", вулиця Руська, 248у.
- у неділю – на Калинівський Ринок, у медпункті, що у п’ятому секторі;

Крім того, мобільний пункт масової вакцинації уперше розгорнуть у Хотині. Він діятиме 26 червня у приміщенні Центру первинної медико-санітарної допомоги, що на вулиці Богдана Хмельницького, 4.

Зробити імунізацію буковинців запрошують із 10:00 до 16:00.

При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код, а також зареєструватися у додатку Дія. Однак якщо з якихось причин раніше це зробити не вдалося, безпосередньо у центрі вакцинації допоможуть волонтери.

Щеплять охочих препаратом CoronaVac від китайського виробника Sinovac Biotech.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують