У Чернівцях на приміщенні колишнього Консульства Польщі відкрили пам’ятну дошку – фото

Новини Чернівців
1 563
0

У Чернівцях на будинку, де у 1939 році працювало Консульство Республіки Польща, відкрили пам'ятну дошку.

Як повідомляє прес-служба ОДА, дипломатична установа діяла у приміщенні, що на вулиці Вірменській, 14, близько року.

Пам’ятна дошку у Чернівцях створили за ініціативи Національного інституту польської культурної спадщини за кордоном "Полоніка" та Генерального консульства РП у Вінниці. Також проєкт підтримав Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

У заході взяли участь заступниця голови Чернівецької ОДА Ірина Ісопенко. Разом із Генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі, почесним консулом Латвійської Республіки у Чернівцях Іллею Хочем, представниками місцевої влади, віце-директоркою Національного інституту польської культурної спадщини за кордоном "Полоніка" Агнешкою Тиміньскою, координатором групи спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Чернівцях Оріаном Мікалетті,, представниками ЧНУ імені Юрія Федьковича та духовенства вона урочисто відкрила пам’ятну дошку.

"Встановлення цієї пам’ятної дошки – довгоочікувана подія для Буковини. Зокрема, у розвитку польсько-українських відносин. Важливо пам’ятати наші спільні сторінки історії, адже вони є підґрунтям для подальшої успішної співпраці", – сказала Ірина Ісопенко.







Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

23:58
Водоліям - прибирання, Рибам - спілкування з рідними. Гороскоп на 1 квітня для всіх знаків зодіаку
23:40
Дощі, прохолода, у горах - мокрий сніг. Яким буде початок квітня на Буковині
23:20
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
23:00
Завтра відбудеться історичний матч "Буковина" - "Вікторія": дорожчі квитки уже розібрали
22:45
У чернівецькому храмі УПЦ релігієзнавця обізвали дурнем за зауваження про зміст молитовників
22:17
Не стало буковинця, який 40 років возив рятувальників гасити пожежі
22:00
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
21:41
Якому знаку зодіаку пощастить 1 квітня

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
21 179
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
7 072
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 580
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 414
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
4 376
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
4 249
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
4 172
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 646
Ґвалтував дочку: на Буковині засудили педофіла
2 677
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
2 610

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм