Назвали села Буковини, які на два дні залишаться без газу

Новини Чернівців
1 627
0

У Чернівецькій області упродовж 16 та 17 червня низка сіл колишнього Кіцманського району залишатиметься без газопостачання.

Про це повідомляють у компанії "Чернівцігаз".



Зазначається, що завтра, 16 червня з 6 години ранку до 15.00 буде припинено розподіл газу до сіл Витилівка, Валява та Лашківка.

Окрім того, з 6 години ранку 16 червня до 18.00 17 червня буде припинено газопостачання в селах Мамаївці, Новий Киселів, Хабалівка, Лужани, Шипинці.

"Після виконання робіт газопостачання буде відновлено без додаткового попередження. Прохання до мешканців при виході з оселі перекрийте крани перед газовими приладами. Виконуйте правила безпеки при використанні газу у побуті та будьте обережними", – йдеться у повідомленні прес-служби компанії.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують