На Буковині незаконно видобули піску та гравію на 3 мільйони

Новини Чернівців / новини
2 385
0
На Буковині незаконно видобули піску та гравію на 3 мільйони

Незаконну вибірку будівельного піску та гравію у великих обсягах на берегах Прута виявили на території Острицької сільради на Буковині. Збитки оцінюють у 3 мільйони гривень.

Факт встановили фахівці Державної екологічної інспекції Карпатського округу, йдеться у повідомленні пресслужби інспекції, пише molbuk.ua



Зокрема, об’єми вибірки піску становлять 173,45 м3, піщано-гравійної сировини - 2979,8 м3. Загальний об’єм самовільно видобутих надр - 3153,25 м3.

На місці незаконної розробки наявні сліди видобування спеціальною технікою.

Виявлені факти містять ознаки кримінального правопорушення.

На підставі статті 23 Закону України "Про національну поліцію", з метою внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, проведення оперативно-розшукових заходів, встановлення винних осіб та відшкодування збитків Державна екологічна існпекція Карпатського округу скерувала матеріали перевірки до Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують