Без м'яса та молока: у дитячій лікарні в Чернівцях не вистачає грошей на харчування

Новини Чернівців / новини / гаряча тема
2 922
0
Без м'яса та молока: у дитячій лікарні в Чернівцях не вистачає грошей на харчування


У Чернівецькій міській дитячій лікарні не вистачає грошей на харчування.

Майже усі кошти, які отримують від Національної служби здоров'я, витрачають на зарплати, ще на частину купують медикаменти.

Про це сказав директор лікарні Сергій Сторожук, пише Суспільне Буковини.



Через брак грошей з раціону пацієнтів виключили м'ясо, рибу та молочні продукти. Дітей годують овочевими супами, кашами та макаронами. З їжею допомагають благодійники та релігійні організації.

Через карантин зменшилася кількість послуг, яку надає лікарня. Відтак зменшилося фінансування від НСЗУ, каже Сторожук. Також брак коштів пов'язаний з тим, що в країні підвищили мінімальну зарплату.

Місячний бюджет лікарні становить майже чотири мільйони гривень. Оскільки в медзакладі працює майже 400 людей, понад три мільйони витрачають на зарплати.

За словами керівниці пресслужби НСЗУ Тетяни Бойко, служба оплачує лише послуги, які надає заклад. У лікарні ж самостійно розподіляють фінансування на зарплати на інші потреби.

Наразі у лікарні подали документи на ще десять пакетів для надання послуг. Якщо їх погодять — грошей на харчування дітей вистачатиме.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався